Marc Deseyn

VOORZITTER

Tel: 051/ 20 24 32

Email: deseynmarc@gmail.com

 

Marc Deseyn Voorzitter

Pol Vandenbulcke

MEDEVOORZITTER  

Tel: 0497/ 15 03 27   

Email: pol.vandenbulcke@telenet.be

Pol Vandenbulcke Medevoorzitter

Xavier Dumont

SECRETARIS

Tel: 0474/ 81 10 37

Email: xavier1976dumont@gmail.com

Xavier Dumont SECRETARIS

Ronald Castelein

BEHEERDER VOLKSTUINPARK

LICHT & RUIMTE EN COMPOSTMEESTER

Tel: 051/ 20 83 28

Email: ronald.castelein@telenet.be

Ronald Castelein BEHEERDER VOLKSTUINPARK LICHT & RUIMTE EN COMPOSTMEESTER

Filip Vercambre

PENNINGMEESTER

Tel: 0476/ 56 79 16

Email: filip@filantex.be

 

 

 

Filip Vercambre PENNINGMEESTER

Ria Bastiaens

VERANTWOORDELIJKE UITSTAPPEN EN BEZOEKEN

Tel: 051/ 22 34 84 of 0473/ 71 57 59

Email: bastiaens.ria@gmail.com

Ria Bastiaens VERANTWOORDELIJKE UITSTAPPEN EN BEZOEKEN

Laurens Depla

BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Tel: 0486/ 73 70 65

Email: laurens.depla@gmail.com

Laurens Depla BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Eveline Maes

REDACTRICE TIJDSCHRIFT

Email: redactie.tuinhier.roeselare@gmail.com

Eveline Maes REDACTRICE TIJDSCHRIFT

Christine Hoornaert

LOGISTIEK

Tel: 051/ 22 47 82

Email: christinehoornaert@gmail.com

Christine Hoornaert LOGISTIEK

Bert Vanhuyse

BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Tel: 0473/ 82 46 78

Email: bert_vanhuyse@hotmail.com

Bert Vanhuyse BEHEERDER VOLKSMOESTUIN WALLEMEERS

Evy Deroo

WEBMASTER & COMMUNICATIE VERANTWOORDELIJKE

Email: webmaster.tuinhier.roeselare@gmail.com

Evy Deroo WEBMASTER & COMMUNICATIE VERANTWOORDELIJKE

Bart Duijvejonck

VERSLAGGEVER

Email: bart.duijvejonck@skynet.be

Bart Duijvejonck VERSLAGGEVER Contact Email: bart.duijvejonck@skynet.be